۞ شهید ابراهیم هادی:
مشکل کارهای ما این‌است که برای رضای همه کار می‌کنیم جز خدا...

اجتماع بزرگ نجف آباد در دفاع از حجاب فاطمی

به گزارش جبهه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، مردم نجف آبادی امروز در همان ساعت و در همان میدانی که قانون‌شکنی توسط یک زن رخ داده بود، بدون فراخوان رسمی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

در حاشیه این مراسم روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج حضرت معصومه سلام الله علیها با تعدادی از شرکت کنندگان مصاحبه هایی را انجام دادند. افراد مصاحبه شده در جواب سوال دلیل شرکت آنها در اجتماع دفاع از حجاب فاطمی چنین می گفتند:

دختر ۷ ساله ای اینطور دلیلشون را بیان کردند که آمدیم که به آن خانم که دیروز بدون حجاب وارد باغملی نجف آباد شد،  ثابت کنیم که تا همیشه حجاب را رعایت می کنیم و پیرو راه حضرت رقیه (سلام الله علیها )هستیم.

و یکی دیگر از مصاحبه شده ها چنین گفتند،  ما برای اعتراض به قانون شکنی آن خانم که این اقدام زشت را انجام دادند وبرای حمایت از حجاب فاطمی و اینکه اعلام کنیم،  ما از خون شهداء خود نمی گذریم و با چنین اقدامات شرمگین دست از حجاب مان  نمی کشیم.

و خواهر شهیدان نوریان این طور بیان کردند، مردم نجف آباد مردم دینداری وبا غیرتی هستند، و مانند گذشته در این میدان که قدمگاه شهداست و محل راهپیمایی در دفاع از نظام و اسلام و انقلاب انجام شده و نمی تواند محل جولانگاه کسانی باشد که حریم عفاف وحجاب را بشکند وما مدافع خون شهدایمان هستیم.

 

دیدگاهها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*