۞ شهید ابراهیم هادی:
مشکل کارهای ما این‌است که برای رضای همه کار می‌کنیم جز خدا...

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » شهدا
اضافه شدن داستان «حاج‌قاسم» به کتاب‌های درسی

اضافه شدن داستان «حاج‌قاسم» به کتاب‌های درسی

وزیر آموزش‌وپرورش گفت: من در همان زمان شهادت ایشان گفتم ما می‌خواهیم در کتاب‌های درسی اسطوره‌ها و الگوها را معرفی کنیم، چرا که یکی از راه‌های تربیت، معرفی الگو است.

به گزارش جبهه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، وزیر آموزش‌وپرورش روز گذشته در برنامه تلویزیونی «دستخط» از اضافه شدن داستان شهید قاسم سلیمانی به کتاب‌های درسی خبر داد.

محسن حاجی‌میرزایی با حضور در برنامه تلویزیونی «دستخط» از تجربه سفر به سوریه بعد از دوران شهادت حاج‌قاسم سلیمانی اینگونه گفت:«جایی در کشور سوریه نبود که وارد شویم و مردم و مسؤولان با عظمت از «حاج‌قاسم» یاد نکنند».

او درباره برخی شایعات در ارتباط با ساخت مدارس سوری توسط ایران نیز توضیح داد: «شایعه شد برای ساخت‌وساز مدارس سوریه به این کشور سفر کرده‌ام؛ در حالی که قرار بود تجربیات‌مان را در اختیار سوری‌ها بگذاریم».

وی با اعلام این خبر که قرار است داستان «حاج‌قاسم» در کتاب‌های درسی اضافه شود، گفت: «من در همان زمان شهادت ایشان گفتم ما می‌خواهیم در کتاب‌های درسی اسطوره‌ها و الگوها را معرفی کنیم، چرا که یکی از راه‌های تربیت، معرفی الگو است، بویژه الگویی که جامعه با آن زندگی کرده است».

وی ادامه داد: «البته اینکه در کتاب درسی چه پایه‌ای باشد و با چه روشی این اتفاق بیفتد، هنوز مشخص نشده است».

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*