۞ شهید ابراهیم هادی:
مشکل کارهای ما این‌است که برای رضای همه کار می‌کنیم جز خدا...

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » امام خمینی » خبری » سیاسی
توضیحات قالیباف درباره حضور نمایندگان در حرم امام

توضیحات قالیباف درباره حضور نمایندگان در حرم امام

رئیس مجلس گفت: در فرصت ممکن نمایندگان مجلس در حرم مطهر امام راحل (ره) و مزار شهدا حاضر خواهند شد.

حجت‌الاسلام سید محمدرضا میر تاج الدینی منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۱۱ خرداد ماه ۹۹) خانه ملت طی تذکری اظهار داشت: روال این است که در مراسم افتتاحیه مجالس پس از قرائت پیام رهبر معظم انقلاب و مراسم سوگند، در پایان جلسه وکلای ملت برای بزرگداشت مقام امام راحل و شهیدان برای ادای احترام و تجدید عهد در حرم مطهر امام راحل(ره) و بهشت زهرا حضور یابند.

وی افزود: البته که این ایراد به هیأت رئیسه سنی مجلس وارد است؛ چراکه هیأت رئیسه مجلس مستقر نشده بودند، چرا در روز افتتاحیه مجلس در حرم مطهر حاضر نشدیم. بنابراین انتظار داریم این موضوع جبران شود.

حجت‌الاسلام میر تاج الدینی با بیان این که شرایط کرونایی در کشور به وضعیت مطلوب و عادی بازگشته و بسیاری از امور به وضعیت عادی رسیده است.  بنابراین باید این موضوع جبران شود.

منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم شورای اسلامی ضمن تشکر از ستاد مقابله با کرونا گفت: عملکرد ایران در مبارزه با ویروس کرونا به الگوی مثبت تبدیل شده است و ۸۰ درصد از مبتلایان به این ویروس بهبود یافته‌اند. بنابراین در شرایط مطلوبی به سر می‌بریم.

وی همچنین خطاب به هیأت رئیسه مجلس پیشنهاد داد تا برای روزهای آینده برنامه‌ای برای زیارت قبور شهدا و حرم امام راحل(ره) انجام شود.

بر اساس این گزارش محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر اظهار داشت: مصوبات ستاد مرکزی مبارزه با کرونا قانون است و باید بر همه اجرا شود.

وی افزود: حرم امام راحل بسته است و کسی در آنجا حضور نمی‌یابد،‌بنابراین طبیعی است که نتوانیم مراسم را اجرا کنیم و همگان شاهد هستند ما در روز افتتاحیه بر سر مزار شهدا حاضر شدیم.

قالیباف اظهار داشت: قطعا در فرصت ممکن تجدید پیمانی با امام راحل و شهدا خواهیم داشت اما پس از این که شرایط فراهم شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*