۞ شهید ابراهیم هادی:
مشکل کارهای ما این‌است که برای رضای همه کار می‌کنیم جز خدا...

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

رئیس مجلس بعدی هرچه از حمایت بیش‌تری برخوردار باشد، اهداف بیش‌تری را محقق می‌کند

نماینده نجف آباد در مجلس گفت: رئیس مجلس باید فردی باشد تا بتواند کشتی مجلس یازدهم را به ساحل مقصود مردم برساند و هر چه از حمایت بالاتری برخوردار باشد بهتر می‌تواند اهداف را محقق کند.

ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف آباد در مجلس دهم و منتخب این حوزه در مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به ملاک انتخاب رئیس و هیئت رئیسه مجلس یازدهم گفت: رئیس و هیئت رئیسه مجلس یازدهم باید افرادی باشند که اولویت ها و مطالبات اصلی مردم را خوب تشخیص بدهند.

وی با اشاره به آئین نامه داخلی مجلس افزود: آئین نامه داخلی به رئیس مجلس اجازه می دهد که طرح و لوایح را خارج از نوبت در صحن مطرح کند و این اختیاری است که فقط رئیس مجلس دارد. بنابراین رئیس مجلس باید با شناخت مشکلات مردم، آنها را دسته بندی کند و در این زمینه تصمیمات مهم بگیرد.

منتخب مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس مجلس باید پشتوانه قوی داشته باشد، اضافه کرد: رئیس مجلس باید فردی باشد تا بتواند این کشتی یازدهم را به ساحل مقصد مردم برساند. کشتی که هر چه از حمایت بالایی برخوردار باشد بهتر می تواند اهدافش را محقق کند.

اوترابی تاکید کرد: رئیس مجلس باید دارای تجربه، سوابق اجرایی درخشان و تحول آفرین باشد و وقتی به سوابق وی نگاه می کنیم به این نکته برسیم که وی هر جا حضور داشته منشا تحول بوده و سوابق اجرایی وی درخشان است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*