۞ شهید ابراهیم هادی:
مشکل کارهای ما این‌است که برای رضای همه کار می‌کنیم جز خدا...

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
نیروهای مسلح اجازه نمی‌دهند خدشه‌ای به امنیت کشور وارد شود+ فیلم

نیروهای مسلح اجازه نمی‌دهند خدشه‌ای به امنیت کشور وارد شود+ فیلم

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: دشمنان بدانند که ملت ایران تا آخرین قطره خون مقابل زیاده‌خواهی آن‌ها ایستادگی خواهد کرد و هیچ‌گاه اجازه نمی‌دهد خدشه‌ای بر امنیت جمهوری اسلامی وارد شود.

سردار کیومرث عزیزی، با اشاره به اقدام جنایتکارانه دشمنان در به شهادت رساندن نیروهای مرزبانی کشور اظهار داشت: پیام این‌گونه رویدادها برای مردم این است که سربازان ایران اسلامی تا جان در بدن دارند برای تأمین امنیت مردم و حدود و ثغور و جلوگیری از هرگونه تجاوز به مرزهای کشور جان‌فشانی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه برقراری امنیت در کشور هزینه‌بر است تصریح کرد: یکی از هزینه‌ها در تأمین امنیت کشور، وقوع اتفاقات و سوانح ناگوار برای نیروهای مسلح اعم از ناجا، بسیج و سپاه به‌صورت روزمره از سوی نیروهای دشمن و معاند است.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران ادامه داد: ملت ایران مفتخر به روحیه شهادت‌طلبی است و هراسی به دل ندارد، شهادت برای ملت ایران اسلامی افتخار و فیض است که چون از مرگ نمی‌ترسیم، در دل دشمنان ما ایجاد رعب و وحشت می‌کند.

سردار عزیزی همچنین افزود: دشمن بداند که ملت ایران تا آخرین قطره خون خود مقابل زیاده‌خواهی آن‌ها ایستادگی خواهد کرد و هیچ‌گاه نمی‌تواند خدشه‌ای بر امنیت جمهوری اسلامی وارد کند.

وی سپس با توجه به تشییع شهید فعله‌گری از شهدای مرزبانی ناجا در استان کردستان خاطرنشان کرد: شهید فعله‌گری حین پایش و رصد امنیت مرز در حین انجام وظیفه دچار سانحه شدند و به فیض شهادت نائل آمدند.

<div id="pos-article-display-18378"></div>

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*