۞ شهید ابراهیم هادی:
مشکل کارهای ما این‌است که برای رضای همه کار می‌کنیم جز خدا...

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » مذهبی
ویژه برنامه‌های حرم حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران در شب بیست و یکم

ویژه برنامه‌های حرم حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران در شب بیست و یکم

برنامه احیای شب بیست و یکم آستان مقدس حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران از شبکه های ملی و استانی صدا و سیما پخش می‌شود.

برنامه احیای شب بیست و سوم آستان مقدس حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران از شبکه های ملی و استانی صدا و سیما پخش می شود.

حجت الاسلام آمره معاون فرهنگی حرم مطهر گفت: مراسم احیاء شب ۲۱ و ۲۳ ماه مبارک رمضان با قرائت خوانی جوشن کبیر مداحان حاج عباس حیدرزاده و حاج مهدی سماواتی برنامه‌ریزی شده و تولیت آستان مقدس حرم حضرت معصومه سلام الله علیها و آیت الله سعیدی و حجت الاسلام میرباقری از سخنرانان این دو شب خواهند بود.

وی تصریح کرد: ویژه‌برنامه‌ مناجات خوانی این آستان در دهه سوم ماه مبارک با مداحی حاج مهدی رسولی و حاج مهدی سماواتی و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین میرباقری از شبکه سه پخش خواهد شد.

حجت الاسلام یاسین حسین آبادی معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران هم گفت: شب بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۲ شب شروع خواهد شد که به ترتیب مدیحه سرایی ذاکرین اهلبیت(ع) آقایان حسینی نژاد و غلامرضا زاده و مراسم احیا و قرآن به سر توسط حجج اسلام والملسمن میرباقری و مومنی اجرا خواهد شد و دعای جوشن کبیر قرائت می شود.

وی خاطرنشان کرد: مراسم عزاداری توسط حاج عباس حیدرزاده اجرا خواهد شد و از ساعت یک و سی دقیقه تا دو و سی دقیقه برنامه سخنرانی و مراسم مخصوص شب قدر توسط حجت الاسلام و المسلمین فرحزاد اجرا خواهد که بصورت زنده از شبکه چهار سیما پخش می شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*