۞ شهید ابراهیم هادی:
مشکل کارهای ما این‌است که برای رضای همه کار می‌کنیم جز خدا...

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبری » سیاسی » شهید ابراهیم هادی
امام خامنه ای
هنرمندان بسیجی برای تحقق مطالبه رهبر معظم انقلاب اعلام آمادگی کردند

هنرمندان بسیجی برای تحقق مطالبه رهبر معظم انقلاب اعلام آمادگی کردند

هنرمندان بسیجی با انتشار پیامی به مطالبه رهبر معظم انقلاب برای به تصویرکشیدن عشق و ایثار مدافعان سنگر سلامت لبیک گفتند.

هنرمندان بسیجی با انتشار پیامی به مطالبه رهبر معظم انقلاب برای به تصویر کشیدن عشق و ایثار مدافعان سنگر سلامت برای مقابله با ویروس کرونا لبیک گفتند.

متن این پیام که توسط سازمان بسیج هنرمندان منتشر شده به شرح زیر است:

“بسم الله الرحمن الرحیم

هنر دقیق‌ترین و رساترین وسیله انعکاس اندیشه‌ها و آرمان‌های شریف است. هنری که در خدمت حق، انسانیت و راستی و درستی قرار داشته باشد ارزشمند محسوب می‌شود.

«مقام معظم رهبری»

هنر را رسالتی است به بلندای آسمان نیلگون و به صداقت سپیده صبح؛ آنگاه که از قلب و روح پاک هنرمند متعهد برآمده و با زدودن ناخالصی‌ها، روح انسان را در عالم بی‌بدیل معنا سیر می‌دهد.

هنری جهادی که چون رزمنده‌ای عاشق سربند لبیک یاحسین به پیشانی می‌بندد و به دل میدان می‌زند و در سنگر ایمان می‌ایستد و اوج جهاد و خدمت را خلاقانه روایت  می‌کند؛ روایتی عاشقانه که عبور از سیم خاردار نفس است و رهیدن از اسارت خاک.

فرمایش امیدبخش رهبر جهادی انقلاب امام خامنه‌ای عزیز که فرمودند:

«کاش کسانی بتوانند مثل شهید آوینی این جهاد عظیم و عمومی را روایت کنند؛ همچنان ‌که شهید آوینی با آن بیان شیرین و زیبا و اثرگذارِ خودش توانست جزئیّات جبهه را برای ما روایت کند و آن را ماندگار کند. کاش کسانی بتوانند این کار را بکنند؛ هم در گفتار و هم در نوشتار و هم در کارهای هنری و نمایش‌ها و پدیده‌های هنری.» پیامی است بسیار تاریخی برای هنرمندان عزیز بسیجی در سازمان بسیج هنرمندان به عنوان بزرگ‌ترین تشکل مردمی و داوطلبانه هنری.

و اینک هنرمندان بسیجی در لبیک به امر رهبر و مقتدایشان با عزمی راسخ در رزمایش همدلی و عاشقی، به تأسی از علمدار میدان هنر، شهید مرتضی آوینی ، علم بر دوش آمده‌اند تا راویان روایت فتح باشند و این حماسه‌های بلند را با هنر خویش جاودانه کنند. ما هنرمندان بسیجی از این پس نیز با توجه به تأکید پرچمدار انقلاب، امام خامنه‌ای عزیز با عزمی دوچندان به میدان می‌آییم تا فداکاری و ایثار مدافعان سلامت و جهادگران سنگرهای عاشقی را در رزمایش همدلی و کمک‌های مؤمنانه به تصویر بکشیم.

بی‌شک تا همیشه، زیبایی آفرینی و از خودگذشتگی جهادی مردم این دیار، بر کتیبه پر نقش و نگار تاریخ باقی خواهد ماند و مادران در گوش فرزندان خود از همت والا و بصیرت بی‌نظیر این‌مردم قصه‌ها نجوا خواهند کرد و بزرگ‌منشی این دریادلان، سینه به سینه به گوش آیندگان خواهد رسید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*